• Home
  • سوالات متداول

سوالات متداول

کاور شفاف بدنه ، برترین محافظ بدنه خودرو دربرابر خط وخش های عمیق کاور شفاف می‌باشد که دارای خاصیت آبگریزی و شاین بالایی بوده که خود این شفافیت خودرو شما را همیشه لاکچری وشفاف نشان داده و زیبایی دوچندان به بدنه شما خواهد بخشید.
سوالات متداول زیادی که در مورد کاور مشتریان عزیز دارند این هست که بعد از گذشت زمان و جداسازی کاور به رنگ آسیب خواهد زد یا خیر!؟

جواب سوال واضح هست اول که کاور نقش محافظتی داشته و چسب کاور با بالاترین تکنولوژی حال حاضر دنیا بر روی کاور تزریق شده و خود باگذشت زمان وی برروی رنگ هیچ آسیبی به آن نخواهد زد ومشتری ازاین بابت باید مطمعن باشد فقط دوستان عزیز برای اجرای کاور به مراکز معتبری مراجعه نمایند که دارای رزومه کاری بوده همچنین ازبرندهای معروف دنیا استفاده کنند.

سوال متداول دیگر


فرق بین کاورشفاف ضدخش وکاورهای رنگی چیست؟

جواب سوال این است که کاور شفاف بدون رنگ بوده ولی کاورهای رنگی دارای رنگهای بسیار متفاوتی بوده 
درحال حاضر کمپانی های معروف دنیا کاورهای شفاف دارای طیف رنگی هم تولید نموده اند.
تفاوت دیگر کاورهای شفاف و کاورهای رنگی درخاصیت خودترمیمی آنهاست که در کلیپ های سایت میتوانید این خاصیت را ازنزدیک مشاهده نمایید.


خاصیت خودترمیمی کاور شفاف چیست؟


به مرور زمان خط و خش های ریز و هولوگرام که مشکل اصلی رنگ خودروست بر روی کاورشفاف ایجاد خواهد شد که با قرار دادن ماشین زیر نور خورشید و گرمای بالا ازبین خواهند رفت که در نوع خود بی‌نظیر خواهد بود و خود باعث خواهد شد شفافیت وشاین بالایی رابر روی بدنه خودروی شما ایجاد کند.


وهمین خاصیت باعث برتری دوچندان کاورشفاف بر کاورهای رنگی خواهد بود.


سوال متداول دیگر مشتریان عزیز درباره آسیب کاور بعد از تصادفات بوده؟


هنگام تصادف بسته میزان و شدت تصادف کاور بخش تصادف دیده با مراجعه به مرکز کاور جداسازی شده دوباره تعویض خواهد شد.


برتری کاور نسبت به بیمه بدنه:


بیمه بدنه خودرو بعد از تصادفات بسته به نوع بیمه و سطح تعهدات خسارت به شما پرداخت خواهد نمود ولی هزینه ای بابت افت به شما پرداخت نخواهد کرد.
کاور خود در برابر تصادفات شدید نقش نجات غریق را دارا می‌باشد که خود هم محافظ و هم از خط و خش های عمیق جلوگیری نموده و باعث جلوگیری از آسیب به بدنه و رنگ خودرو خواهد شد که در نوع خود بی نظیر بوده و جلوگیری از افت قیمت ماشین رامی نماید.

 

هزینه کاوربدنه خودرو چقدر هست ؟


با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی نانو به کمک محافظت بدنه رنگ خودرو آمد و شرکت های زیاد این تکنولوژی خاص را با بالاترین سطح کیفیت درحال اجرا می‌کنند. تنوع کاورهای رنگی بسته به درخواست مشتریان متفاوت بوده کاورها دارای نوع ها و رنگ های مختلف هستند، کاورهای مات، کروم، سوپرکروم و کاورشفاف.


قیمت انواع کاور بسته به نوع کاور درخواستی و همچنین نحوه اجرا کاملا متفاوت بوده مشتریان در تمام سطح کشور می بایست در ابتدای انتخاب مرکز خودبه رزومه کاری و همچنین نحوه عملکرد تحقیق نموده و نوع برند را انتخاب نموده که برندها بسته به قیمت جهانی متفاوت بوده و هزینه های اجرا برای کاورهای رنگی در بیشتر مواقع بین ۱۵تا۲۵میلیون و کاورهای شفاف با برترین متریال ازنوع pvcو tpu متفاوت بوده و میانگین قیمت ۲۴تا ۳۰میلیون متفاوت بوده
لذا مهم تر از قیمت اجرای صحیح کاور می‌باشد که خود باعث طول عمر کاور خواهد شد.

نمونه کارها

نمونه کار کاور خودرو

درباره ما

نمايندگي مرکزی هگزیس تهران در استان تهران، با سرتیفیک معتبر از هگزیس، مرکز تخصصی کاورینگ و خدمات لوکس خودرو . با ارائه خدماتی در زمینه های، نصب انواع کاورهای ضد خش مات و رنگی با 3 سال ضمانت و 7 سال ماندگاری

خدمات ما

کاورهای شفاف ضد خش

کاورهای مات و رنگی

کیت برش خورده ی بادی فنس

خدمات ریکاوری رنگ و سرامیک

کیت بدنه اگزوز و قطعات اسپرت