کاور شفاف یا بادی فنس (bodyfence)

قیمت بادی فنس

کاور شفاف یا بادی فنس (bodyfence) ، محصول اورجینال کشور فرانسه می باشداین کاور بدورنگ میباشد باعث درخشندگی و نمایان شدن کیلرهای روان داخل رنگ شده توصیه میگردد. قبل از ایجاد خط وخش برروی خودرو بااجرای کاورهای شفاف مجموعه قدرتمند کارشاین از خودروی خود محافظت نمایید.


اجرای کاور شفاف پروسه ای زمان بر بوده که نیازمند تبحر خاص وتکنیکهای فراوان میباشد مجموعه ما باداشتن سرتیفیکیت رسمی از شرکت هگزیس فرانسه این کاورها را اجرا نماید.

درباره بادیفنس:


با پیشرفت تکنولوژی نانو شرکت ها برآن آمدند که با استفاده از این علم برای محافظت خودرو پوششی را تهیه کنند، که علاوه بر ضخامت بر روی عوامل مخرب شیمیایی از جمله اسیدنیتریک تابش نور شدید خورشید جلوگیری از اسید پاشی و مهمترین بخش جلوگیری از خط و خش عمیق باشد. که درکلیپهای زیر نحوه عملکرد این کاور مشاهده خواهد شد.


کاورهای شفاف توسط برندهای معروف کاوردنیا تولید میگردد. بادیفنس نام تجاری شرکت هگزیس فرانسه می‌باشد که دارای شفافیت بالایی بوده و همچنین دارای خصوصیت خودترمیمی است که تمام خش های سطحی و هولگرام زیر تابش خورشید محو خواهد گردید.
کاور شفاف شرکت تک رپ با کد290 ازلحاظ شفافیت برتری کاملا محسوسی نسبت به بادیفنس داشته و خاصیت شاین موجود در سرامیک را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


توصیه مجموعه کارشاین به تمام مشتریان برای انتخاب نوع کاورشفاف انتخاب برندهای مطرح ازجمله:


بادیفنس
کاورشفاف تک رپ کد290
Xpel
می‌باشد.


این دو نوع برند در بازار ایران امتحان خود را پس داده و می توانید با خیال راحت کاور خود را سفارش دهید.

هشدار
توصیه مجموعه کارشاین به تمام دوستان تهیه کاور شفاف از مراکز معتبر می‌باشد.
مشتریان عزیز گول قیمت پایین کاور خودرو را نخورند چون به مرور زمان کاورهای ارزان آسیب به رنگ خواهند زد. ولی کاورهای معروف برندهای مطرحی که در بالا مطرح شد دارای ضمانت بوده و نصب صحیح باعث بالا رفتن طول عمر کاور شما خواهد گردید.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.


خاصیت خودترمیمی


باید توجه داشت که کاورهای مجموعه ما دارای خاصیت خود ترمیمی بوده که خود باعث برگشت خطوخش به حالت اولیه می باشد.


خواص بادیفنس یا کاورهای شفاف


محافظت بدنه خودرو در برابر خط و خش ، ریگ خوردگی ، تصادفات سطحی ، اسیدها، آفتاب سوختگی و اشعه ی ماورابنفش محافظ می باشد. این کاور شفاف بوده و جلای خاصی به رنگ بدنه خودرو شما می دهد و کاملا در برابر آفتاب و مواد شوینده مقاوم بوده و هیچ گونه تغییر رنگی نخواهد داشت. بادیفنس همچنین در برابر خش های سطحی دارای خاصیت خود ترمیمی می باشد. این کاور دارای 7 سال طول عمر و 3 سال گارانتی معتبر شرکت هگزیس می باشد.


مراقبت کاور خودرو


کاورخودرو بعد از اجرا روی بدنه خودرو حداقل نیازمند 1 هفته ماندگاری بدون کارواش بوده است و بعد از این 1هفته کارواش بلامانع بوده و کیفیت کاور بعد از شستشو با مفداری آب و دستمال ساده نشان داده خواهد شد. شفافیت کاورهای موجود در مجموعه ی کارشاین بعد از اجرا برروی بدنه خودروی شما کاملا مشهود بوده، به طوری که رنگ دانه های داخل رنگ های متالیک زیر نور خورشید بیش از پیش نمایان خواهد گردید.


برخی ازخواص بادیفنس


محافظت در برابر خط وخش
محافظت ازریگ خوردگی در جاده ها
خاصیت آبگریزی وگرد گریزی
خاصیت خود ترمیم کاملا شفاف
دارای گارانتی شرکت هگزیس کاملا معتبر

نمونه کارها

نمونه کار کاور خودرو

درباره ما

نمايندگي مرکزی هگزیس تهران در استان تهران، با سرتیفیک معتبر از هگزیس، مرکز تخصصی کاورینگ و خدمات لوکس خودرو . با ارائه خدماتی در زمینه های، نصب انواع کاورهای ضد خش مات و رنگی با 3 سال ضمانت و 7 سال ماندگاری

خدمات ما

کاورهای شفاف ضد خش

کاورهای مات و رنگی

کیت برش خورده ی بادی فنس

خدمات ریکاوری رنگ و سرامیک

کیت بدنه اگزوز و قطعات اسپرت