خدمات نانوسرامیک

معایب سرامیک خودرو

خدمات نانو سرامیک ، قبل از اجرای نانوسرامیک مرحله احیای رنگ را داریم که کلیه خط وخش های ریز که حاصل از شستشوی تاصحیح کارواش های غیراستاندارد در ایران برروی بدنه ایجاد می گردد، رفع شود بعد از این مرحله بدنه خودرو آماده ایجاد پوشش نانو سرامیک است.

مجموعه ما افتخار دارد در مرحله احیای رنگ خط و خش های عمیق که به بدنه خودرو رسیده است را هم برطرف کند که این امر نیازمند زمان بیشتری برای اجرا میباشد.


با پیشرفت تکنولوژی و عوامل آسیب زدایی بر بدنه خودرو شرکت های دیتیلینگ درصدد اختراع پوششی مناسب درجهت مراقبت از بدنه خودرو برآمدند.
نانوسرامیک پوششی به ضخامت ./4 (چهاردهم میکرون) به ضخامت 9h بر روی رنگ قرار می گیرد. این خواص باعث استحکام بیشتر رنگ خواهد گردید.
این پوشش با خاصیت آب گریزی بسیار به صورت لایه ای شفاف و مقاوم بر روی بدنه خودرو مانع از ایجاد خراشیدگی سطحی و حفاظت سطح در برابر مواد مخرب شیمیایی و مقاومت در برابر اکسید شدن واشعه های خورشید همچنین عدم جذب آلودگی و غبار می باشد. طول ماندگاری این پوشش بستگی به شرایط نگهداری و آب وهوا از1 تا 5 سال میباشد.

پوشش نانو سرامیکی چیست ؟

پوشش نانو سرامیکی، یک پلیمر مایع است که مانند کاور روی بدنه خودرو کشیده می شود و با رنگ خودرو پیوند برقرار کرده و لایه ای آب گریز یا هیدروفوبیک را ایجاد می کند. این مواد برای ترکیب شدن با رنگ خودرو باید با متریال بی رنگ و نسبتا مات پایه سرامیکی ترکیب شوند. روکش های نانو سرامیک به صورت یک لایه سه بعدی و ضخیم روی بدنه خودرو اعمال می شوند و از مزایای آن می توان به براق شدن بدنه خودرو، جلوگیری از آفتاب سوختگی، جلوگیری از خط و خش و جلوگیری از خوردگی شیمیایی اشاره کرد.


ویژگی های نانو سرامیک


نانو سرامیک دراصل پوششی شیشه ای مانند است برروی رنگ بدنه که بالایه گذاری پیشرفته که ازکوتینگ های محافظ بدنه تشکیل شده و نقش محافظت در برابر خط و خش همچنین دارای خاصیت آب گریزی فراوان بوده و نیاز به کارواش را بسیار کم می نماید.
درخشندگی بدنه خودرو بعد ازانجام مراحل نانو سرامیک کاملا مشهود بوده و باعث حفاظت طولانی مدت بدنه خودروی شما میگردد.
لایه گذاری نانو سرامیک درجه حرارت 1200درجه سانتیگراد را تحمل نموده وباعث خاموشی آتش خواهد گردید.
برترین نانو سرامیک های بازار تخصصی بوده و انجام آن نیازمند تخصص و تبحر بالایی است لذا برندهای موجود در مجموعه ما برند جیون کوارتز یکی ازبرترین برندهای بازار بوده که در مجموعه ما بابالاترین کیفیت و تکنیک قابل اجرا می باشد.


مراقبت بعد از اجرای نانوسرامیک


بعد از اجرای نانوسرامیک حداقل یک هفته ماشین نیازمند مراقبت بدور ازشستشو دارد بعد از یک هفته شستشو بلامانع می باشد.

خواص نانو سرامیک

احیای رنگ

خاصیت آبگریزی فراوان

عدم نیاز به کارواش

جلوگیری از خط و خش های سطحی

مقاومت دربرابر آتش و حرارت تا 1200 درجه

دارای سختی 9h

 

پوشش سرامیکی چه تاثیری بر روی بدنه خودرو دارد ؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم، پوشش سرامیکی یک محافظ اضافی بر روی بدنه خودرو شماست. این پوشش کمک می کند بدنه نو و شفاف به نظر برسد. به علاوه نگهداری آن آسان تر است و راحتی تمیز می شود. پوشش سرامیکی رنگ بدنه در مقابل اکسید شدن و نیز آسیب دیدن در اثر اشعه UV محافت می کند. همچنین اگر مواد شیمیایی و اسدی بر روی بدنه خودرو بریزد، پوشش سرامیکی از آسیب رسیدن به رنگ بدنه جلوگیری می کند.

نمونه کارها

نمونه کار کاور خودرو

درباره ما

نمايندگي مرکزی هگزیس تهران در استان تهران، با سرتیفیک معتبر از هگزیس، مرکز تخصصی کاورینگ و خدمات لوکس خودرو . با ارائه خدماتی در زمینه های، نصب انواع کاورهای ضد خش مات و رنگی با 3 سال ضمانت و 7 سال ماندگاری

خدمات ما

کاورهای شفاف ضد خش

کاورهای مات و رنگی

کیت برش خورده ی بادی فنس

خدمات ریکاوری رنگ و سرامیک

کیت بدنه اگزوز و قطعات اسپرت